Vacature: Medewerker financiële administratie

Geplaatst op

Voor onze leuke organisatie zijn wij op zoek naar een medewerker financiële administratie voor 16 – 20 uur per week. Ben jij de persoon die ons team komt versterken? Bekijk dan snel de vacature!

De vacature is inmiddels gesloten. Wel zijn we nog op zoek naar verschillende vrijwilligers om ons team te versterken!

Vacatures vrijwilligers
Ook zijn we geregeld op zoek naar enthousiaste vrijwilligers. Vrijwilligers zijn heel belangrijk voor Het Punt. Wij hebben een aantal vaste medewerkers en daarnaast zo’n 25 mensen die ons iedere dag vrijwillig assisteren. Zij helpen bij vrijwel alle werkzaamheden in de horeca, de schoonmaak, het theater en de sporthal. Onze vrijwilligers zijn bijvoorbeeld mensen die langdurig werkloos zijn en hun afstand tot de arbeidsmarkt willen verkleinen, mensen die wat willen doen voor de gemeenschap, mensen die cultuur een warm hart toedragen en daarin graag wat willen betekenen of mensen die op zoek zijn naar wat afleiding en/of sociale contacten.

Bekijk hier de actuele vacatures voor diverse vrijwilligersfuncties.