Het Punt genomineerd voor Overijsselse Vrijwilligersprijs 2017

Geplaatst op

 

Het Punt is als organisatie genomineerd voor de Overijsselse Vrijwilligersprijs 2017!!!

Op de website www.ovp2017.nl staat de volgende motivatie bij Het Punt vermeld: Bij het Punt dat in 2015 is geopend heeft een kleine kern van vaste medemedewerkers, maar daarom heen staan enorm veel vrijwilligers die ervoor zorgen dat alles op rolletjes loopt. Er zijn mensen die behulpzaam zijn in de horeca, schoonmaak, de sporthal en het theater. Er zijn verschillende redenen waarom ze zich hebben aangemeld, de een heeft een afstand tot de arbeidsmarkt en wil zodoende ervaring op doen. Anderen willen graag onder de mensen zijn en weer anderen dragen cultuur hoog in hun vaandel. Met elkaar maken ze er een hele prettige plek van waar de mensen uit de wijde omgeving graag vertoeven. Ook verzorgen ze de dagbesteding voor mensen met een beperking van de Baalderborg. Vrijwilligers en het team zorgen ervoor dat ook zij een fijne plek hebben om zich te ontwikkelen. Verder worden er tal van dingen georganiseerd zoals Eetmee, een evenement dat maandelijks vele mensen trekt. Op Koningsdag is het Punt bomvol met festiviteiten, een dag die dankzij alle vrijwilligers voortreffelijk verloopt!

Wie ons heeft aangemeld is niet bij ons bekend, maar het is hoe dan ook fantastisch dat wij zijn aangemeld!!

Onze vrijwilligers en cliënten zijn erg belangrijk voor Het Punt en zonder hen was Het Punt niet wat Het Punt nu is.

Daarom vinden wij ook dat onze vrijwilligers en cliënten de prijs verdienen en om hiervoor in aanmerking te komen moet er op de website www.ovp2017.nl gestemd gaan worden. Ik zou u dan ook willen vragen om naar de website www.ovp2017.nl te gaan en de volgende stappen te volgen:

  1. Ga naar stemmen (in de groene balk)
  2. Klik op de knop ‘organisaties’
  3. Zoek Het Punt op (kan door zoeken op naam of door aan de linkerkant Gemeente Twenterand aan te klikken)
  4. Klik vervolgens op Het Punt Vroomshoop
  5. Vul je mailadres in
  6. En klik op de button STEM